Widowiskowe lasery do depilacji

Wstępnym jak również równoznacznie przede wszystkim dostępnym laserem do epilacji bywa laser IPL, jaki produkuje pasma świetlne o panoramicznym spektrum. Tak naprawdę ta forma nazywana bywa laserem, albowiem skrywa się tutaj fenomen fototermolizy, wtedy wysyłane są strumienie świetlne rozsypywane w różnorodne obszary o urozmaiconej wielkości. Laser powinien mieć nieustająco kontrolowaną siłę i spoistość werwy, w odmiennym sytuacji rzeczywiście może spowodować poparzenie skórki. Minusem wspomnianego lasera jest niepokaźna produktywność oraz nadzwyczaj realne sparzenia przy nieumiejętnej użyciu. Nadto, aby wynik był dostrzegalny wskazane są wielorazowe najścia w gabinecie medycyny estetycznej.

Za to niezaprzeczalną mocną stroną niniejszego lasera jest mimimalny koszt manewru oraz duża otwartość w nieomalże każdorazowym salonie dermatologicznym. Zdecydowanie korzystniejszą technologią lasera bywa złączenie IPL z RF nadmienianym E-light, odmiennie ujmując złączenie fal świetlnych z mocą fal radiowych.

Wtenczas rola lasera opiera się na podbudowaniu a także dopełnieniu fal świetlnych napięciem niestałym co polepsza efektywność manewrów. Zatem przy spożytkowaniu wspomnianego lasera nie jest ważny kolor włoska, ponieważ działa on na barwnik w skórze a nie na jeden włosek.