Brama garażowa Hörmann

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną a także bywa najdoskonalszym wytwórcą bram garażowych, oraz napędów. Marka Hörmann jest spółką dziedziczną funkcjonującą na obszarze dziesięcioleci. Stanowi gwarancję najdoskonalszych środków a także najlepszej jakości produktów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwartą generację wnuków oraz prawnuków twórcy firmy, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna centrala firmy usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza biurami siedziby, ulokowane są również przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, firma posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości marka werbuje w nich ponad stu bardzo wysoko wyuczonych etatowców. Hörmann Polska sp. z o.o posiada rozległą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego kraju. Gwarantuje ona szybki a także profesjonalny serwis oraz poświadcza dogodną, fachową obsługę klienta.