Przeczytaj jakie są najbardziej potrzebne ubezpieczenia mieszkania i dobierz właściwe dla siebie

Zbliża się zawrotnymi krokami sezon letni, każdy z nas rozmyśla teraz o dalekich ekspedycjach, dokąd gdzieś w nieznane tereny.

Z pamięcią o Was, formułujemy propozycję ubezpieczenia ciężaru, które ma na celu ochronić go na incydent zguby, zepsucia lub zniszczenia etapie podróży. Nasza kontroferta dotyczy również drogocennych ekwipunków ruchowych również zdjęciowych. Cena naszej polisy ubezpieczeniowej jest względna od ceny ładunku, jaki będziesz chciał zabrać w drogę.

Toteż starczy, że zakomunikujesz do nas ochotę zabezpieczenia ekwipunku natomiast podasz nam jego cenę. Podpisując z nami umowę aktuarialną, masz pewność, iż odbierzesz rzeczywiste kapitały za swój cenny ekwipunek. W dbałości o naszych konsumentów, nasza marka ubezpieczeniowa, decyduje się na komponowanie umów wyłącznie na cenę odtworzeniową, dzięki którym jest możliwe w stu procentach odkupienie towarze tejże samej cenie, jaki mógłby być utracony w skutek różnorakich epizodzików.

Umów się z nami zaś nasi mentorzy aktuarialni, poradzą Tobie przystosować wspaniałe ubezpieczenie dla Twojego bagażu, na Twoich wymogach. Zapraszamy gorąco.